Heineken Srbija imenovao nove direktore sektora prodaje i lanca snabdevanja
1.7.2026 11:47 Autor: Redakcija Biznis.rs 1

Kompanija Heineken Srbija imenovala je nove direktore na čelu dva ključna poslovna sektora. Poziciju direktora prodaje za Srbiju preuzeo je Aleksandar Antić, dok je na funkciji direktora lanca snabdevanja Dejan Josić, navodi se u saopštenju.
Na svojoj novoj poziciji, Aleksandar Antić će biti odgovoran za dalje unapređenje prodajnih rezultata i partnerstava sa kupcima, uz fokus na razvoj timskih kapaciteta i održivog rasta poslovanja.
Dejan Josić će predvoditi supply shain organizaciju i operacije u Srbiji, nastavljajući da pospešuje kvalitet, bezbednost, i realizaciju Heineken EverGreen ciljeva, u pivarama u Novom Sadu i Zaječaru.

Ova imenovanja predstavljaju deo kontinuiranog, profesionalnog napretka lidera kompanije Heineken Srbija, kao i važan korak u daljem jačanju timova i celokupne organizacije.















IVAR
1.7.2026 #1 AuthorStandardno saopštenje za javnost, ali iza kulisa – čeka ih ozbiljan pritisak da opravdaju poverenje i donesu veći profit centrali.