Swiss vraća letove Niš-Cirih
27.6.2026 12:37 Autor: Redakcija Biznis.rs 6

Švajcarska nacionalna avio-kompanija Swiss od nedelje, 28. juna, ponovo uvodi sezonske letove između Niša i Ciriha, u okviru letnjeg reda letenja za 2026. godinu.
Linija će biti aktivna tokom letnje sezone, od 28. juna do 23. avgusta, a putnici će na raspolaganju imati dva leta nedeljno – petkom i nedeljom. U tom periodu planirano je ukupno 16 povratnih letova između Aerodroma Konstantin Veliki i Ciriha.
Ova sezonska linija bila je dostupna i prošlog leta, kada se pokazala kao značajna veza za putnike sa juga Srbije, naročito za građane koji žive i rade u Švajcarskoj, kao i za njihove porodice koje tokom leta češće putuju u Srbiju.
Ponovno uspostavljanje letova ka Cirihu dodatno jača avio-povezanost Niša sa evropskim destinacijama i potvrđuje značaj niškog aerodroma za putnike iz ovog dela zemlje.
















NATI
27.6.2026 #1 AuthorLepa vest popularna destinacija
MICKA81
27.6.2026 #2 AuthorMa sve sam luda bez ove informacije
LEKI
28.6.2026 #3 AuthorMnogo ce olaksati za sve one koji putuju za Cirih
Jovica
28.6.2026 #4 AuthorZaista lepe vesti. Svaka čast
WanderingSpirit
28.6.2026 #5 Authorstabilno tržište, ali i znak da su cene već visoko “zakucane”
ZVONČICA
28.6.2026 #6 AuthorSvajcarska prelepa zemlja