Najviši ukupni iznos podsticaja 2,52 miliona dinara

Raspisan poziv za podsticaje za organsku biljnu proizvodnju u 2025.

AgrobiznisInvesticijeSrbija

8.10.2025 15:26 Autor: Redakcija Biznis.rs 0

Raspisan poziv za podsticaje za organsku biljnu proizvodnju u 2025. Raspisan poziv za podsticaje za organsku biljnu proizvodnju u 2025.
Uprava za agrarna plaćanja Ministarstva poljoprivrede Srbije raspisala je javni poziv za podnošenje zahteva za ostvarivanje prava na podsticaje za organsku biljnu proizvodnju za... Raspisan poziv za podsticaje za organsku biljnu proizvodnju u 2025.

Uprava za agrarna plaćanja Ministarstva poljoprivrede Srbije raspisala je javni poziv za podnošenje zahteva za ostvarivanje prava na podsticaje za organsku biljnu proizvodnju za 2025. godinu, na koji se zainteresovani mogu javiti do 7. novembra isključivo putem platforme eAgrar, odnosno portala ePodsticaji.

Najviši ukupni iznos podsticaja, koji jedan korisnik može da ostvari za organsku biljnu proizvodnju u toku jedne kalendarske godine, iznosi 2,52 miliona dinara, navedeno je u saopštenju.

Tekst javnog poziva za organsku biljnu proizvodnju dostupan je na sajtu Uprave za agrarna plaćanja, dok su detaljne informacije i obrasci dostupni i na zvaničnoj veb prezentaciji eAgrar.

Za sve dodatne informacije poljoprivredni proizvođači se mogu obratiti Info-centru Ministarstva poljoprivrede na brojeve 011/260-79-60 i 011/260-79-61 ili kontakt centru Uprave za agrarna plaćanja na brojeve 011/30-20-100 i 011/30-20-101, svakog radnog dana od 7:30 do 15:30.

Nema komentara. Budite prvi koji će ostaviti komentar.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    Biznis.rs newsletter

    Prijavite se na biznis.rs newsletter i budite uvek u toku sa najnovijim finansijskim i ekonomskim temama značajnim za društveni razvoj.

    Vaša e-mail adresa će biti korišćena isključivo za potrebe slanja newslettera, a u skladu sa Politikom privatnosti.