Širimo tim u sektoru prodaje

Otvoreno radno mesto na poziciji Sales Manager u Biznis.rs

Bolji posaoFirme u fokusuPoslovanjeSrbija

19.1.2023 11:47 Autor: Redakcija Biznis.rs 6

Otvoreno radno mesto na poziciji Sales Manager u Biznis.rs Otvoreno radno mesto na poziciji Sales Manager u Biznis.rs
Ekonomsko-informativni portal Biznis.rs tokom više od dve godine poslovanja pokazao je da na domaćem medijskom nebu i dalje ima prostora za tačno, brzo i... Otvoreno radno mesto na poziciji Sales Manager u Biznis.rs

Ekonomsko-informativni portal Biznis.rs tokom više od dve godine poslovanja pokazao je da na domaćem medijskom nebu i dalje ima prostora za tačno, brzo i kvalitetno pisanje o aktuelnim privrednim i poslovnim temama. Rast čitanosti i popularnosti našeg portala vremenom je doneo i potrebu za otvaranjem novih radnih mesta.

Biznis.rs nudi atraktivno zaposlenje u marketingu. Zbog povećanog interesovanja kompanija za usluge koje dodatno pruža portal Biznis.rs u potrazi smo za novim ljudima u sektoru prodaje na poziciji Sales Manager.

Ukoliko imate iskustvo u prodaji i poznajete rad na računarima pogledajte u nastavku opis otvorenog radnog mesta.

Opis posla:

  • Odgovornost za kompletnu prodaju i ostvarenje zadatog profita
  • Kreiranje marketinških i prodajnih godišnjih strategija, kao i planova lansiranja novih proizvoda
  • Kreiranje plana prodaje i realistične akvizicije novih kupaca. Potpuna odgovornost za ostvarenje konkretnih komerijalnih ciljeva prodaje na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Kreiranje marketinških strategija za akviziciju novih klijenata, kao i za zadržavanje postojećih (plan lojanosti)
  • Osmišljavanje marketinskih i prodajnih kampanja, osmišljavanje marketinških i prodajnih poruka, i dizajna kampanja. Pravljenje godišnjeg plana kampanja i odgovornost za ispunjavanje plana
  • Ispitivanje tržišta i pridobijanje velikih klijenata u cilju otvaranja novih tržišta
  • Razvoj i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima
  • Terenska prodaja

Nudimo fiksnu platu sa mogućnošću ostvarivanja bonusa i dobijanja dodatne zarade na osnovu procenta, plaćen topli obrok, a svakako rad u dinamičnom okruženju uz timsku atmosferu.

Uslovi za navedeno radno mesto podrazumevaju:

  • Obavezno iskustvo u prodaji, poželjno u medijima (minimum 1 godine)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Razvijene veštine komunikacije
  • Napredne veštine pregovaranja

Ukoliko se pronalazite u navedenom konkursu za posao, pošaljite nam prijave elektronskim putem na marketing@biznis.rs.

  • TATJANA

    20.1.2023 #1 Author

    Posećenost je na zavidnom nivou u kratkom vremenskom periodu! Odlično, jedinstveni ste

    Odgovori

  • Dea

    21.1.2023 #2 Author

    Konacno neke novine sa iskljucivo pametnim i korisnim sadrzajem

    Odgovori

  • GOCA BG

    22.1.2023 #3 Author

    Odlican poslovni portal,za svaku preporuku…

    Odgovori

  • Gaga45

    22.1.2023 #4 Author

    Za svaku preporuku su zaista

    Odgovori

  • BRANA19

    25.1.2023 #5 Author

    Super radno mesto..

    Odgovori

  • DUSICA

    25.1.2023 #6 Author

    Odličan portal još bolji uslovi rada.

    Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *